LICENCE DÓÓÓST DOBRÝ ÚLETY

Základní charakteristika:

Pro tweens a teens – a zvláště holky – není skoro nic dost dobrý. Existuje jen pár výjimek, které si holky vzájemně doporučují a které se jim vryjí jako fakt dost dobrý. Právě takové jsou Dóóóst dobrý úlety s Alicí a jejími šoky, schízou, lovestory, stresíkem, zmatky, kámoši, mejdlem a ségrou. Takové jsou holky a takový je jejich svět.

Autorem ilustrací bestsellerové série knižního titulu Nakladatelství Fragment je jeden z nejžádanějších soudobých grafiků Luděk Bárta. Úspěch série motivuje další a další nakladatelství k tomu, aby ilustrace Luďka Bárty na obálkách prodaly jejich knihy určené této cílové skupině. Úspěch série motivoval i nás, abychom Vám mohli nabídnout licenci, která u této cílové skupiny prokazatelně funguje.

Dosažené výsledky:

Dóóóst dobrej úlet, když se prodá 128 000 výtisků monotématické série knih! Dóóóst dobrá image, když jsou na obálkách knižní série ilustrace, se kterými se cílová skupina může bez váhání naprosto ztotožnit!

Dóóóst dobrej šok, když se dóóóst dobrý úlety s dóóóst dobrou image namixují do produktů pro holky, co chtěj jen dóóóst dobrý zážitky! A dóóóst dobrej stresík, když se potom nestíhá vyrábět!

Grafické podklady:

Originální ilustrace z celé série úspěšných knih jsou k dispozici na
DVD-R v tiskové kvalitě.

Hlavní cílové skupiny:

Dívky 10-14 let
Teenagers