LICENCE VLADIMÍRA JIRÁNKA

Základní charakteristika:

Vladimír Jiránek je přední český humorista a karikaturista, jehož kresby a vtipné glosy jsou svébytnou formou komunikace. Co se leckdo snaží sdělit v komentářích, on elegantně vyjádří v jediném obrázku. Dokáže spojit kresbu se slovem způsobem, který nemá v této zemi obdoby. Ve zkratce a prostřednictvím humorné nadsázky snadno interpretuje a glosuje podstatné i závažné informace.

Nový rozměr komunikace:

S kresleným humorem Vladimíra Jiránka dodáte Vaší komunikaci nový rozměr. Efektivně vyjádříte, co je obtížně sdělitelné jinou formou. Elegantně vyslovíte, co se zdráháte pojmenovat. Nenapodobitelným způsobem předáte informaci recipientům tak, aby nezapadla. Posílíte benefity produktu prostřednictvím pozitivních emocí. Získáte řešení pro efektivní rozvoj skutečně funkčních vztahů se zákazníky.

Grafické podklady:

Grafické podklady jsou v rozsahu téměř 2000 originálních autorských kreseb vtipů. Pro přehlednost jsou tématicky rozděleny do několika sekcí. Vybrat si můžete z vtipů na téma lásky i financí, práce i dovolené, civilizace i přírody… Všechny autorovy perokresby jsou Vám k dispozici na DVD-R. Některé z nich je možné poskytnout i v kolorované verzi. Objednat lze i exkluzivní specifické vtipy na míru vašim požadavkům.

Hlavní cílová skupina:

Dospělí 35+