LICENCE ČTYŘLÍSTEK

Základní charakteristika:

Tahle neporazitelná superparta je základním pilířem české komiksové tvorby: Koumák Myšpulín vymýšlí nástrahy na všechny nekalé živly a pomocí svých robotů a vynálezů je také úspěšně krotí. Bobík je silák, sportovec a ovšem také obrovský jedlík všeho chutného. Vždy připraven ve jménu dobra a svých kamarádů uplatnit své svaly. Pinďa je nejmladší, ale žádný otloukánek. Když se z maléru nedostane sám, může se vždycky spolehnout na své kamarády. Fifinčin ženský úsudek je v mezních situacích záchrannou brzdou. A navíc jako správná holka vytváří celé partě domácí zázemí.

Fenomenální ČTYŘLÍSTEK je nejprodávanější, nejčtenější a nejmilovanější komiks současnosti i všech dob. Svým čtenářům přináší pravidelnou dávku adrenalinu, dobrodružství, záhad a chytrých řešení. Za sedmačtyřicet let se stal ČTYŘLÍSTEK kultem. Ideálně propojuje rodiče s dětmi.

Čtyřlístek ve filmu:

První celovečerní animovaný film Čtyřlístek ve službách krále se stal kasovním trhákem roku 2013. V kinech jej zhlédlo 270 tisíc diváků, hlavně dětí. Další statisíce diváků získal film na DVD a v televizi Nova.

Nečekaný úspěch motivoval tvůrce k realizaci dalších filmů. V pořadí druhý film se jmenuje Ďáblův palec a je filmovou prvotinou autora Čtyřlístku, Jaroslava Němečka. Fifinka, Myšpulín, Bobík a Pinďa si zahrají v patnáctiminutovém animovaném příběhu ze současnosti. Premiéra proběhla na letošním Zlínském festivalu filmů pro děti.

Třetí film bude opět celovečerní. O velké a napínavé dobrodružství, jak je ostatně u Čtyřlístku zvykem, nebude nouze. Natáčení se ujala parta tvůrců oceněných Českými lvy: scénárista Marek Epstein, kameraman Vladimír Smutný, režisér a střihač Luděk Hudec. Premiéra v kinech je naplánována na rok 2019, kdy Čtyřlístek oslaví padesátiny.

Čtyřlístek maskotem Olympijského víceboje:

ČTYŘLÍSTEK ukázal dětem, že sport je zábava. Fifinka, Myšpulín, Bobík a Pinďa v roli maskotů Sazka olympijského víceboje zaznamenali ohromující úspěch. V olympijském parku Rio-Lipno Čtyřlístek společně s dětmi vytvořil navíc nový český rekord, a to ve zcela nové disciplíně.

Grafické podklady:

Do grafických podkladů je zařazen výběr ilustrací z nejlepších ČTYŘLÍSTKŮ vydaných po roce 2000. Vybrat si můžete z více než 400 typických, komiksovou dynamikou nabitých motivů. V rámci nadstandardu lze u autora objednat exkluzivní specifické ilustrace vašemu produktu na míru.

Hlavní cílové skupiny

Děti mladšího školního věku a rodiny s dětmi.