LICENCE ČTYŘLÍSTEK

Základní charakteristika

Tahle neporazitelná superparta je základním pilířem české komiksové tvorby: Koumák Myšpulín vymýšlí nástrahy na všechny nekalé živly a pomocí svých robotů a vynálezů je také úspěšně krotí. Bobík je silák, sportovec a ovšem také obrovský jedlík všeho chutného. Vždy připraven ve jménu dobra a svých kamarádů uplatnit své svaly. Pinďa je nejmladší, ale žádný otloukánek. Když se z maléru nedostane sám, může se vždycky spolehnout na své kamarády. Fifinčin ženský úsudek je v mezních situacích záchrannou brzdou. A navíc jako správná holka vytváří celé partě domácí zázemí.

Fenomenální ČTYŘLÍSTEK je nejprodávanější, nejčtenější a nejmilovanější komiks současnosti i všech dob. Svým čtenářům přináší pravidelnou dávku adrenalinu, dobrodružství, záhad a chytrých řešení. Za padesát let se stal ČTYŘLÍSTEK kultem. Ideálně propojuje rodiče s dětmi.

Čtyřlístek ve filmu

První celovečerní animovaný film Čtyřlístek ve službách krále se stal kasovním trhákem roku 2013. V kinech jej zhlédlo přes 270 tisíc diváků, hlavně dětí. Další vysoké stovky tisíc diváků získává film už sedmým rokem v televizi Nova. Na kanálech Nova a Nova Cinema je každoročně nasazovaný v rámci nejprestižnějších dní/časů, jako jsou Velikonoce, Den dětí, Vánoce a Nový rok.

Druhý celovečerní film Velké dobrodružství Čtyřlístku se dostal do kin na jaře 2019. Nový film potěšil fanoušky svou komiksovou věrností a svými příběhy oslovil hlavně novou generaci dětí a čtenářů Čtyřlístku. Práva na TV vysílání získala ČT. Animovaný komiks může televize vysílat jak v celovečerní filmové verzi, tak i v podobě TV minisérie, která vznikala současně s filmem též ve studiu Alkay Animation.

Padesát let Čtyřlístku

Fifinka, Bobík, Myšpulín a Pinďa oslavili v roce 2019 padesátiny ČTYŘLÍSTKU. A byla to parádní jízda: vedle celovečerního filmu dostal ČTYŘLÍSTEK k narozeninám ještě velkolepou multimediální výstavu v Praze na Florenci, další dvě výstavy v Praze na Starém Městě a v Českých Budějovicích a nové muzeum na zámku v Doksech. Komiksovému časopisu ČTYŘLÍSTEK opět vzrostl počet předplatitelů a od loňského ledna je v prodeji dokonce úplně nový časopis ČTYŘLÍSTEK MINI.

Grafické podklady

Do grafických podkladů je zařazen výběr ilustrací z nejlepších ČTYŘLÍSTKŮ vydaných po roce 2000. Vybrat si můžete z více než 400 typických, komiksovou dynamikou nabitých motivů. V rámci nadstandardu lze u autora objednat exkluzivní specifické ilustrace vašemu produktu na míru.

Hlavní cílové skupiny

Děti staršího předškolního a mladšího školního věku.
Rodiny s dětmi.