LICENCE FERDA MRAVENEC

Základní charakteristika:

Ferda Mravenec práce všeho druhu. Veselý chlapík, ničeho se nebojí, se vším si vždycky poradí. Všechno umí, všechno vymyslí, všechno spraví. Dokáže to, s čím by se chtěl v životě vypořádat každý. Bez problémů si postaví domek, opraví rádio, zkrotí divou zvěř, přelstí nepřátele. Zvítězí v běhu, plave výborným stylem, umí se ohánět lasem. Vymyslí složité stroje i nové hračky, organizuje slavnosti, nezkazí žádnou legraci…

Ferda je národní hrdina a reklama na stoprocentní úspěšnost. Sám o sobě pojem i živoucí bytost. Klasický hrdina slavných knih Ondřeje Sekory a v jedné osobě akční hrdina 52 epizod televizního seriálu ve filmovém zpracování European Cartoon Production. Disponuje základními benefity, které mu mohou všichni ostatní jen závidět.

Ferdův comeback:

O televizní comeback Ferdy Mravence se postarala televize PRIMA. Na televizních kanálech Prima, Prima Max, Prima Cool a Prima Love vysílá v neomezeném počtu opakování 52 dílů televizního seriálu Ferda. Už od loňského roku.

Na Slovensku je TV seriál Ferdo Mravec ve vysílání televizní skupiny JOJ. Momentálně běží na programu dětského kanálu Ťuki.

Ferda Mravenec je také oblíbeným tématem pro divadelní inscenace. V Praze je hra pro děti na programu Divadla bez Zábradlí a po celém zbytku republiky cestuje s Muzikálem Ferdy Mravence Těšínské divadlo.

Grafické podklady:

Ferda může pro každého nabyvatele licence pracovat ve dvou odlišných grafických stylech. Pro podporu tradičních produktů přesně tak, jak ho znáte z klasických ilustrací Ondřeje Sekory. U impulzních produktů lze použít novou filmovou grafiku s barevnými konturami a 3D efektem. V obou případech je k dispozici dostatek ilustrací v elektronickém formátu.

Hlavní cílové skupiny:

V prvním plánu rodiny s dětmi.
Ve druhém plánu dospělí 35+