LICENCE FERDA MRAVENEC

Základní charakteristika:

Ferda Mravenec práce všeho druhu. Veselý chlapík, ničeho se nebojí, se vším si vždycky poradí. Všechno umí, všechno vymyslí, všechno spraví. Dokáže to, s čím by se chtěl v životě vypořádat každý. Bez problémů si postaví domek, opraví rádio, zkrotí divou zvěř, přelstí nepřátele. Zvítězí v běhu, plave výborným stylem, umí se ohánět lasem. Vymyslí složité stroje i nové hračky, organizuje slavnosti, nezkazí žádnou legraci…

Ferda je národní hrdina a reklama na stoprocentní úspěšnost. Sám o sobě pojem i živoucí bytost. Klasický hrdina slavných knih Ondřeje Sekory a v jedné osobě akční hrdina 52 epizod televizního seriálu ve filmovém zpracování European Cartoon Production. Disponuje základními benefity, které mu mohou všichni ostatní jen závidět.

Comeback:

O televizní comeback Ferdy Mravence se postarala televize PRIMA. Na televizních kanálech Prima, Prima Max, Prima Cool a Prima Love vysílá v neomezeném počtu opakování 52 dílů televizního seriálu Ferda. Už od loňského listopadu.

Sportovní comeback Ferdy Mravence proběhl také v loňském listopadu. Ferda a jeho kamarád brouk Pytlík se stali maskoty Mistrovství světa v nohejbalu v Brně.

Dějištěm muzikálového comebacku je od letošního března nejvýznamnější česká muzikálová scéna v divadle Hybernia. A je beznadějně vyprodáno!

Grafické podklady:

Ferda může pro každého nabyvatele licence pracovat ve dvou odlišných grafických stylech. Pro podporu tradičních produktů přesně tak, jak ho znáte z klasických ilustrací Ondřeje Sekory. U impulzních produktů lze použít novou filmovou grafiku s barevnými konturami a 3D efektem. V obou případech je k dispozici dostatek ilustrací v elektronickém formátu.

Hlavní cílové skupiny:

V prvním plánu rodiny s dětmi.
Ve druhém plánu dospělí 35+