LICENCE RADKA PILAŘE

Základní charakteristika:

Příběhy dobromyslného loupežníka a jeho rodinky poprvé zabodovaly u posluchačů rádia, a to již v roce 1946. Masovou popularitu ovšem Rumcajsovi přinesl až o 21 let později výtvarný počin RADKA PILAŘE. Tomu se podařilo vdechnout postavičkám nadčasovou filmovou podobu. Dnes je seriál s celkovým počtem 52 barevných epizod jedním z nejrozsáhlejších a nejkvalitnějších večerníčků.

Mysleli jste si, že všechno podstatné se s Rumcajsem stalo už před rokem 1989? Nemůžete se víc mýlit. Skutečná success story začíná prvním vydáním dvou loupežnických knížek v roce 2007. Od té doby obě knížky, Rumcajsova a Cipískova, lámou prodejní rekordy. Letos se celkový počet prodaných výtisků loupežnických knížek přehoupne přes půl milionovou hranici.

Rumcajs slaví 50. narozeniny:

V roce 2017 slaví televizní seriál „O loupežníku Rumcajsovi“ 50 let od své premiéry. Oslavy proběhnou ve dvou vlnách.

Od dubna se začínají razit Rumcajsovy výroční mince. A pozor, ne jen tak ledajaké, jsou z ryzího zlata a stříbra. Od května se začnou otvírat první narozeninové výstavy.

V listopadu přijde tsunami: přesně 5. listopadu totiž uběhne 50 let od televizní premiéry prvního dílu seriálu, která tehdy byla ještě v černobílé verzi. To už samozřejmě dávno neplatí, celý seriál je obarvený a prvních 13 dílů dokonce v HD kvalitě. Těšte se na Rumcajse všude. V televizi, na internetu i venku.

Hlavní cílové skupiny:

Rodiny s dětmi

Grafické podklady:

Grafické podklady zahrnují výběr nejlepších ilustrací z knížek. Vybrat si můžete z více než 100 kvalitních rastrových podkladů hotových kompozic, postav, pozadí a dalších grafických prvků. Z grafických podkladů lze připravit širokou paletu dezénů a motivů účinně oslovujících jak děti, tak i dospělé.