LICENCE Létající pejsek VIPO

Základní charakteristika:

VIPO je nový 52 dílný televizní seriál realizovaný nejmodernější technologií 3D počítačové animace. Dětem přináší silný zážitek: dokonalá animace má mílový náskok před všemi konkurenčními seriály. Létající pejsek VIPO a jeho přátelé jsou dokonale zhmotnělými a rozpohybovanými dětskými mazlíčky. Mají tak blízko k realitě, že byste si je chtěli pohladit přímo na televizní obrazovce.

V první řadě seriálu se pejsek VIPO a jeho kamarádi vydávají prozkoumat svět. V každé epizodě navštíví jinou zemi, získávají další kamarády a zažívají nová dobrodružství. Seriál je typickým produktem moderního edutainmentu pro děti 3 – 7 let.

Druhá řada je pro trochu větší děti. Žánr edutainmentu se mění ve fantasy dobrodružství. VIPO se ocitá v paralelní dimenzi na Ostrově času, kde si se svými kamarády musí poradit s přívaly nečekaných událostí a překvapivých nových bytostí. Obstojí VIPO a dokáže se vrátit domů?

Dosažené výsledky:

První a druhá řada seriálu byla dodnes zařazena do vysílání více než 100 televizních kanálů a dabována do téměř 40 jazyků. Celková sledovanost dvou řad seriálu již přesáhla sto milionů dětí po celém světě.

U nás měl létající pejsek VIPO premiéru v roce 2013 v pořadu Animáček. V tom roce byl v rámci cílové skupiny dětí 4 - 9 let jedním z nejsledovanějších pořadů s podílem na sledovanosti (share) kolem 50%.

Hlavní cílové skupiny:

Děti 3 – 9 let
Rodiny s dětmi

Grafické podklady:

Grafické podklady jsou k dispozici každému uživateli licence na on-line VIPO design-guide v originální 3D grafice. Ke každé epizodě je na výběr přes 30 scének, celkem se nabízí více jak 850 ilustrací v 3D kvalitě. Samozřejmostí jsou jednotlivé postavy, připravené kompozice, pozadí a logo v několika barevných verzích.